70378412_152273315978787_5330475154471751079_n

 دکتر سحر میرآبا، فارغ التحصیل از دانشکده دندانپزشکی تهران.
حدود 10 سال است که در تمامی زمینه های دندانپزشکی به ویژه زیبایی(طرح لبخند) درحال خدمت رسانی می باشند، هدف ما برا این است که با ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات دندانپزشکی موجبات رضایت همگان را فراهم سازیم.

خانم دکتر میرآبا سالها همکاری گسترده ای را با مراکز و ادارت بزرگی داشته و درحال حاضر با بنیاد شهید تهران و کمیته امداد امام خمینی  همکاری می نمایند و همچنین دربخش بیمه ای با شرکت های بیمه ای کارآفرین ،بنیان سلامت و ارتقاء سلامت قرارداد همکاری دارند.

ما در کنار شما و براي شما عزيزان مکانی را فراهم نموده ايم تا بتوانيم آنچه را در توان داريم، اعم از تجربه و علم به کار گيريم تا زيباترين لبخندها را به همراه رضايت و اطمينان به شما هديه دهيم. مفتخريم که جديدترين روش ها در درمان های جامع دهان ودندان را در مکانی بسيار زيبا و آرام به شما عزيزان ارائه دهيم.

در این مرکز اکثر لوازم مورد استفاده به صورت يکبار مصرف مي باشند و جهت استريل کردن ساير لوازم جديدترين سيستم هاي استرليزاسيون با ضريب اطمينان صد در صد به کار گرفته می شود.

_ مرکز دندانپزشکي دکتر میرآبا داراي قسمت استرليزاسيون مجزا جهت بخش جراحی می باشد و کليه تجهيزات اين بخش به صورت جدا از ساير لوازم استريل شده و در کاورهاي مخصوص يکبار مصرف قرار ميگيرند.

دندانپزشکي بدون درد :

با توجه به سابقه ناخوشايند در زمينه درمان هاي دندانپزشکی، در اين مرکز سعی بر فراهم آوردن محيطی بسيار آرام به همراه تکنيک های جديد جهت آسايش و آرامش خاطر شما مراجعه کنندگان کرده ايم.

8eo0pa7hewh0
u3c2pdom2o5z
IMG_5676

چکاپ و آزمایشات دوره ای

تمامی هدف ما در اين مركز بر آن است كه هيچ يك از مراجعه كنندگان به دندانپزشكی نيازمند درمانهای جامع و سنگين نباشند ، و اين امكان پذير نميگردد مگر با وزيتها و آزمايشات دوره ای كه سبب ميشود مگر اینکه پيشگيری پيش از شروع درمان انجام شود و نياز به درمانهای فشرده و گسترده به حداقل برسد.
به اين منظور در پايان درمان ، نام شما درليست مراجعات و فراخوانی دوره ای كامپيوتر مركزی ما قرار ميگيرد و هر سه ماه يكبار به شما جهت چكاپ دوره ای ياد اوری ميشود. در اين چكاپهای دوره ای هم درمان دندانپزشكی فعلی شما مورد بررسی قرار ميگيرد و هم اموزشهای بهداشتِ داده شده ياداوری ميشوند .

هدف ما از انجام این برنامه

١- حفظ ظاهر زيبا و جذاب شما
٢- فراهم آوردن سلامتی و راحتی در وضعيت دندانها
٣- پيشگيری از درمانهای گسترده و پر هزينه ناشی از عدم رسيدگی
٤- جلوگيری از از دست دادن غير ضروری دندانها

مركز تخصصی دندانپزشكی و زيبايی دكتر میرآبا با احترام فراوان پذيراي پيشهادات و انتقادات شما عزيزان از طريق ارسال پيامك از طريق تلفن همراه به شماره ( 09100806916) كه خط اصلی مركز نيز هست ميباشد.
خواهشمنديم با عضویت در کانال تلگرامی و یا پیچ اینستا گرام ما از كليه خدمات و تخفيفهای ما به صورت دوره ای مطلع شويد.